Jama ustna

Miliony ludzi ma kłopoty z zębami, pomimo odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizyt u stomatologa. Prawdziwym problemem nie są jednak ubytki szkliwa spowodowane próchnicą, ale dziąsła, a raczej ich cofanie się i odsłanianie wrażliwych szyjek zębów. Bardzo często towarzyszą temu procesowi zapalenia, jeśli w przestrzeni między dziąsłami a zębam...
Miliony ludzi ma kłopoty z zębami, pomimo odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizyt u stomatologa. Prawdziwym problemem nie są jednak ubytki szkliwa spowodowane próchnicą, ale dziąsła, a raczej ich cofanie się i odsłanianie wrażliwych szyjek zębów. Bardzo często towarzyszą temu procesowi zapalenia, jeśli w przestrzeni między dziąsłami a zębami odkładają się resztki pokarmu.

Produkty, wykorzystujące rewelacyjne działanie aloe vera dla zdrowia i pielęgnacji jamy ustnej opracowano w Forever Living specjalnie po to, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć zdrowia własnych zębów przez długie lata, a zęby osadzone były mocno w zdrowych dziąsłach.
Jama ustna jest miejscem życia licznych bakterii (mikroorganizmów), które osadzają się na zębach, języku, w jamie ustnej oraz mogą powodować próchnicę, nieświeży oddech i paradontozę.
Substancja czynna znajdująca się w żelu aloe vera,  to naturalne i łagodne rozwiązanie dla redukcji tych bakterii. Żel czyszczący do zębów z aloesem i propolisem, wspomagają higienę zębów, tworzą razem kompletny program dla zdrowszych zębów i dziąseł. 
Więcej

Jama ustna Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów