Lista produktów producenta: Sonya Skin Care Collection

Kompleksowa pielęgnacja twarzy


Zestaw aloe vera z serii Sonya Skin Care to kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy. Ta luksusowa linia kosmetyków z aloesem sprawdzi się do każdego typu cery. W jego skład wchodzi:  •          Peelingujący żel  głęboko oczyszczający

  •          Silnie nawilżające serum

  •          Krem aloesowy przywracający równowagę

  •          Odświeżający tonik

  •          Dokładnie oczyszczające mleczko aloesowe do demakijażu


Oprócz aloesu, w skład każdego kosmetyku wchodzi biała herbata, kwas hialuronowy i witaminy. Ich odpowiednie proporcje i połączenie sprawia, że skóra twarzy natychmiast staje się nawilżona, odżywiona i skutecznie oczyszczona. Przyjrzyjmy się bliżej specjalnym właściwościom dwóch składników:  •          Biała herbata – Zawiera w sobie dużo witaminy C, która jest naturalnym i jednym z najskuteczniejszych antyoksydantów. Ten rodzaj herbaty koi podrażnienia, nadaje witalności i blasku. Skutecznie regeneruje uszkodzone partie skóry, w szczególności te spowodowane przez promieniowanie słoneczne. 

  •          Kwas hialuronowy – Jedna z najlepszych i najskuteczniejszych substancji naturalnych odpowiedzialnych za prawidłowe nawilżenie i nawodnienie skóry. Wykazuje świetną zdolność wiązania i zatrzymywania wody. Dodatkowo uniemożliwia przedostanie się bakterii do skóry właściwej i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny również za sprężystość skóry – łączy włókna kolagenowe i elastynowe. Wraz z wiekiem stężenie tego kwasu w organizmie maleje, dlatego ważne jest, by dostarczać go przy pomocy dobrych kosmetyków.


Zwieńczeniem wszystkich dobroczynnych właściwości jest oczywiście aloes. Oprócz szeregu zalet tej rośliny bardzo ważna jest zawarta w nim lignina, która transportuje wszystkie składniki w głąb skóry i sprawia, że są lepiej przyswajalne.


Zesatw aloe vera Sonya Skin Care pozwoli w łatwy sposób profesjonalnie zadbać o Waszą cerę w domowym zaciszu. Spieszcie się jednak z zakupem! To już ostatnie chwile, kiedy zestaw Sonya Skin Care będzie składał się z 5 produktów. W najbliższym czasie wprowadzona zostanie modyfikacja oferty, która będzie obejmowała krem aloesowy i silnie nawilżające serum. Peeling, tonik i mleczko zostaną wycofane.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.